Zalety myjni ręcznej

Automatyczne myjnie nie umyją nadwozia w trudno dostępnych miejscach, szczotki  niszczą lakier, w ciągu kilku minut umyjemy auto w myjniach automatycznych, szybkie działanie chemi i ostrych szczotek o dużym nacisku lub… i jednego i drugiego. Samochód myty wyłącznie automatycznie najczęściej już po kilku miesiącach ma niedomyte felgi , wypłowiały i porysowany lakier. Znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem są myjnie  ręczne

Zalety mycia ręcznego 

Myjnia ręczna to właściwie najbespieczniejszy sposób pielęgnacji i mycia samochodu, jeśli nie chcemy myć go samodzielnie . W takim miejscu możemy właściwie wyczyścić wszystko – od karoserii po tapicerkę, odświeżyć plastiki i zamówić usługę nakładania specjalnych wosków zabezpieczających. Do tego wszystkie maszyny i kosmetyki używane do pielęgnacji pojazdu w myjni ręcznej są profesjonalne i pewnie nie będziemy mogli ich sami kupić w supermarkecie. Jak w każdym aspekcie życia, środki profesjonalne w myjni ręcznej są o wiele lepsze niż tanie preparaty, dostępne gdziekolwiek. Do tego sama usługa mycia przez przeszkoloną kadrę  jest dokładna i nieszkodliwa dla samochodu, o ile wybraliśmy dobrą myjnię. Samochód będzie wyczyszczony profesjonalnie, nie będzie na nim żadnych, brzydkich śladów mycia, ponieważ nawet usługa podstawowa zawsze obejmuje nałożenie wosku i suszenie.Oddając nam wasz samochód w nasze ręce  możecie panstwo mieć pewność, że  potraktujemy go lepiej niż swój wlasny pojazd.by klient był zadowolony i mógł nas wrócić, polecić nas.

Jeśli posiadamy samochód i jesteśmy estetami, najchętniej utrzymywalibyśmy go cały czas w czystości, aby lśnił i błyszczał na drodze, warto zadzwonić po mobilną myjnię Wizard.