Ciekawostki
  • CZY WIESZ ŻE ......... technologia czyszczenia parowego pozwala na drastyczne ograniczenie zużycia wody w trakcie czyszczenia, nie wymusza także konieczności stosowania szkodliwych środków chemicznych. Myjnie parowe są wyposażone w nowoczesny bojler, który produkuje gorącą parę ...dalej
  • CZY WIESZ ŻE ....... Sprzątanie odgrywa ważną rolę w kontekście naszego samopoczucia i zdrowia. Czysty i pachnący dom to miejsce, w którym czujemy się dobrze i w którym chcemy przebywać. Nie każdy z nas lubi sprzątać swój dom czy mieszkanie ,ale wszyscy lubimy gdy jest czysty ...dalej
  • CZY WIESZ ŻE ....... Na plamy ze smaru z pomocą przybędzie kreda. Potrzyj nią plamę i po kilku minutach przetrzyj wszystko wilgotną ściereczką. CZY WIESZ ŻE.. Pozbycie się przykrego zapachu ze zmywarki TO SZKLANKA OCTU z odrobiną SODY sprawi, że usunie brzydki zapachach ...dalej

Ciekawostki

Strona główna » Ciekawostki

wielkość tekstu:A | A | A

CZY WIESZ ŻE ....... Na plamy ze smaru z pomocą przybędzie kreda. Potrzyj nią plamę i po kilku minutach przetrzyj wszystko wilgotną ściereczką. CZY WIESZ ŻE.. Pozbycie się przykrego zapachu ze zmywarki TO SZKLANKA OCTU z odrobiną SODY sprawi, że usunie brzydki zapachach . CZY WIESZ ŻE..... Nie szoruj kuchenki mikrofalowej. Wystarczy, że włożysz do środka talerzyk z octem i ustawisz na 2 minuty na najwyższą temperaturę. Potem wystarczy wytrzeć środek ręcznikami papierowymi.

Inne ciekawostki:
  • CZY WIESZ ŻE ......... technologia czyszczenia parowego pozwala na drastyczne ograniczenie zużycia wody w trakcie czyszczenia, nie wymusza także konieczności stosowania szkodliwych środków chemicznych. Myjnie parowe są wyposażone w nowoczesny bojler, który produkuje gorącą parę wodną pod wysokim ciśnieniem. Ciś Temperatura wysoka pozwalają usuwać nawet bardzo trudne zabrudzenia które znajdują się na powierzchni którą będziemy myc albo czyścić ,w ten sposób usuwamy niebezpieczne bakterie. Zaletą mobilnej myjni jest to że ona dojeżdża na miejsce zlecenia umożliwiając klientom , relaks po pracy w zaciszu domowym. To duże ułatwienie dla tych którzy korzystają z myjni samoobsługowej. Mobilne myjnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów docelowych, którzy stawiają na kompleksowość mycia - czyszczenia aut,które służą im do pracy. Mobilna myjnia to świetne rozwiązanie – dla tych którzy by chcieli mięć pachnące wnętrze autka nie jadąc do stacjonarnej myjni samochodowej .
  • CZY WIESZ ŻE ... UŻYWAJĄC (1/2 SZKLANKI OCTU I 1/2 SZKLANKI WODY)wlewając do pojemnika na wodę w ekspresie i włącz go. W połowie pracy ekspresu wyłącz go i pozostaw na jakiś czas, na przykład na godzinę. Po tym czasie włącz ponownie ekspres, żeby dokończył pracę. Wylej wodę z octem i kilkukrotnie włącz ekspres z samą wodą w środku, aby pozbyć się zapachu octu i jego obecności w ekspresie. CZY WIESZ ŻE aby zdezynfekować środek zmywarki wlej 1/2 szklanki octu do zbiornika i włącz zmywarkę na ekonomiczny, szybki tryb. CZY WIESZ ŻE Wlewając do rur odpływowych ocet. I po trzydziestu minutach przelewając rury wodą udrarzniaż je. CZY WIESZ ŻE Aby żadna smuga już nigdy nie zepsuła końcowego efektu mycia szkła dodaj do wody do płukania ocet. Zero smug i piękny połysk bez wysiłku. CZY WIESZ ŻE Przelewając ocet do pojemnika ze zraszaczem i zroś zainfekowane przez pleśń miejsca na ścianie. Odczekaj 15 minut. Po tym czasie zmyj i dokładnie osusz ścianę. CZY WIESZ ŻE Aby pięknie wyczyścić słuchawkę od prysznica namocz płatki kosmetyczne w otccie i obłóż nimi słuchawkę, po czym załóż na nią woreczek foliowy i zawiąż go gumką recepturką. Pozostaw na noc. Rano zdejmij wszystko i umyj słuchawkę. CZY WIESZ ŻE Aby wyczyścić dziurki w żelazku wystarczy, że napełnisz pojemniczek w żelazku roztworem wody i octu w proporcjach 1:1. Następnie przepuść wszystko w formie pary przez żelazko. CZY WIESZ ŻE używając wody destylowanej do prasowania żelazkiem z parą wodną nie będzie ci się osadzał kamień CZY WIESZ ŻE myjąc szkło zmieszaj 1/4 szklanki octu, 2 szklanki wody i odrobinę zwykłego mydła w płynie, zmieszaj dokładnie i myj wszystko co masz ze szkła wycieraj używając ręczników papierowych.
  • CZY WIESZ ŻE ....... Sprzątanie odgrywa ważną rolę w kontekście naszego samopoczucia i zdrowia. Czysty i pachnący dom to miejsce, w którym czujemy się dobrze i w którym chcemy przebywać. Nie każdy z nas lubi sprzątać swój dom czy mieszkanie ,ale wszyscy lubimy gdy jest czysty szczególnie jeśli chodzi o wyjątkowo trudne do usunięcia zabrudzenia. Nie dość, że wymaga to czasu, to efekt końcowy nie zawsze jest.
  • CZY WIESZ ŻE.... Dodając 1/4 szklanki octu do wiadra ciepłej wody przygotowanej do mycia podłogi i zamieszaj. Ta mieszkanka pozostawi Twoje podłogi czyste i lśniące. Nie stosuj jej jednak do podłóg drewnianych i marmurowych.
  • CZY WIESZ ŻE... OCET znany jest ze swoich cudownych właściwości już od dawna. Babcie naszych babć używały go w porządkach domowych i przekazywały tę wiedzę dalej, wiedząc, że to bardzo dobry sposób na czyszczenie różnych przedmiotów. Zwykły, biały ocet ma magiczne właściwości.

WIZARD MYJNIA
J.Gardy 17, 42-400 Zawiercie

tel.: +48 502544972
e-mail: wizardmyjnia@wp.pl

Tagi:
Mobilna myjnia ręczna Zawiercie Śląsk Zawiercie Śląsk wizard czyszczenie kanap Zawiercie ŚLąsk Małopolska czyszczenie parowe tapicerki Zawiercie Ogrodzieniec Pradła Myszków Siewierz Olkusz Będzin Śląsk Małopolska mobilna myjnia parowa wizard Zawiercie Śląsk Małopolskie serwis sprzątający Zawiercie Śląsk Małopolska cennik usług zawiercie mycie suchą parą silnika Zawiercie Śląsk czyszczenie gorącą parą Zawiercie Śląsk autospa Zawiercie Śląsk wizard myjnia Zawiercie Śląsk czyszczenie tapicerki samochodowej Zawiercie Śląsk Małopolska mobilne usługi myjni Zawiercie Śląsk mobilne czyszczenie tapicerki Zawiercie Śląsk czyszczenie wnętrza auta Zawiercie Śląsk Ogrodzieniec Poręba Szczekociny Myszków czyszczenie kanap Zawiercie Śląsk pranie tapicerki samochodowej Zawiercie Śląsk myjnia samochodowa Zawiercie Śląsk myjnia ręczna zawiercie czyszczenie wnętrz kabin aut Zawiercie Śląsk Małopolska czyszczenie gorącą parą zawiercie śląsk mobilny serwis Zawiercie Śląsk Malopolska myjnia samochodowa Zawiercie Śląsk Mobilne usługi sprzątające Śląsk Małopolska pranie tapicerki samochodowej Śląsk Zawiercie prace domowe- serwis sprzatający Zawiercie Śląsk Małopolska mobilna myjnia parowa Zawiercie Śląsk zamów sprzątanie zawiercie śląsk małopolska sprzątanie Zawiercie Śląsk Małopolskie mobilna myjnia parowa zawiercie wizard Śląsk czyszczenie tapicerki samochodowej Małopolskie Śląskie Zawiercie sprzątanie mieszkań domu Małopolska olkusz zawiercie czyszczenie renowacja pielęgnacja kanap ze skóry Zawiercie Myszków Ogrodzieniec Kroczyce Pilica Pradła Olkursz Śląsk Małopolskie usuwanie foli i reklam z aut Zawiercie Myszków Siewierz Ogrodzieniec Będzin Małopolskie Dąbrowa Górnicza Łazy Śląsk prace domowe - mycie okien Śląsk Zawiercie Siewierz Łazy Ogrodzieniec Myszków Małopolska sprzątanie mieszkań domu Zawiercie Śląsk Olkusz Małopolskie mobilna auto myjnia Zawiercie Będzin Łazy Dąbrowa Górnicza Śląsk Mobilny serwis sprzątający Małopolska Śląsk auto-myjnia zawiercie śląsk cennik auto myjni zawiercie prace domowe -prasowanie Zawiercie Śląsk Firma usługowa mobilna myjnia Zawiercie Śląsk Małopolskie czyszczenie wnętrza auta Zawiercie Śląsk Małopolska usługi mobilnej myjni Śląsk Małopolskie Zawiercie Ogrodzieniec mobilny serwis czyszczący Zawiercie Śląsk Malopolska Ręczna myjnia samochodowa Zawiercie Śląsk myjnia parowa zawiercie wizard profesjonalny serwis mobilny Zawiercie Olkusz Ogrodzieniec Myszków Siewierz Śląsk Małopolska czyszczenie dywanu Zawiercie Śląsk
Wizard to myjnia samochodowa świadcząca mobilne usługi:czyszczenia tapicerki kanap, pranie tapicerki samochodowej ,czyszczenia i pielęgnacja skórzanych kanap,mycie powierzchni płaskich(glazura,granit) ,kompleksowe czyszczenie wnętrza auta ,kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów ,czyszczenie dywanu i wykładziny .Zajmujemy się również pielęgnacją(koszenie,cięcia,pielenie) i aranżacja ogrodu.Dzwoń już dziś! rezerwujesz dogodny termin dla ciebie !Dojeżdżamy wszędzie.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna